Lazer Epilasyon Kampansı SON GÜN 29 OCAK 2019

Kalan: 4 Kişi

Kampanya Detayları

  • Seçeceğiniz 3 bölgeye göre işlem yapılır.
  • Toplam 8 Seanstır.
  • Sadece nakit ödemelerde geçerlidir.

*Detaylar için canlı destek üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon nedir?

İstenilen bölgeye ve kıl tipine uygun enerji verilerek kılların yok edilmesi yöntemine denir. Kıldaki melanin pigmentine duyarlı olan bu ışık cilde zarar vermeden kıl kökünde ısıya dönüşerek kılların zayıflamasına ve çoğu zaman yok olmasına neden olur.

Lazer Epilasyonun depilasyondan farkı çoğu kalıcı ve ya uzun dönemli kalıcı olarak tüylerinizin yok olmasını sağlamasıdır.

Kadınlar için pürüzsüz ve ipeksi bir tene sahip olmanın en kolay yönetimi lazer epilasyondur. Yaz tatilleri veya özel günlerde dilediğinizi giyebilmeniz ve kısıtlı
zamanlarınızda istenmeyen tüylerinizle uğraşmayı unutmuş olmanızdır.

Üstelik batık kıllarınızın en iyi tedavi yöntemidir. Batık kıllarınızın kısa bir sürede çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

Günümüz teknolojisin de ağrısız ve acısız uygulanan lazer epilasyon kalıcı çözümler sunarken konforlu ve de çekici bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Günümüzde kadınlar en çok tercih ettiği bir yöntem olmasının yanı sıra erkeklerin de estetik bir görüntü için tercih ettiği bir uygulamadır. Özellikle sırt ve göğüs gibi geniş bölgeler için kalıcı çözümler sağlıyor.

Net sonuçlar için; acısız ve ağrısız aynı zaman da hızlı ve etkili bir yöntem tercihiniz ise Gülin Gökdeniz Güzellik Galerisini deneme atışı için davetlisiniz.


Foto GaleriBilgi almak için formu doldurunuz.

CAPTCHA code
* Not: Gönderdiğiniz bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.