Ayaklarınızın güzel görünmesi için bazı temel noktalara dikkat etmelisiniz. Ayak bakımının temel şartı pedikür yapmak. Pedikür ölü deri hücrelerin atılımını, nasır ,batık,çatlak gibi sorunları çözülmesinde önemli rol oynar.Ayağınızla ilgili tüm sorunları tamamladıktan sonra güzel bir parafin bakımıyla da nemlendirilir.

En çok kullandığımız ve dolayısıyla en çok yıpranan organlarımızdan biri ellerimiz. Ellerimiz dokunur, kavrar, yazı yazar, anlatır ve hep görünürdedirler. Ellerimizin güzel ve bakımlı görünmesi için manikür önemli rol oynar. Steril şartlarda uygulanan manikürden sonra ellerimize peeling ve parafin bakımıylada güzel bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

Protez Tırnak

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda en çok tercih ettikleri uygulamalardan birisidir tırnaklarda renk ve şekil açısından problem varsa, tırnaklarda kırılma ve ikiye ayrılma,istenilen uzunlukta tırnağınız olmuyorsa,tırnak yemeden şikayet ediyorsanız.protez tırnak sizin için estetik açıdan güzel kullanım açısından rahat bir kullanım sağlar.


Foto GaleriBilgi almak için formu doldurunuz.

CAPTCHA code
* Not: Gönderdiğiniz bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.