buz lazer bursa

Buz Lazer, kesinlikle epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Çünkü 810 nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışmakla beraber Buz Lazer teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarla uygulama gerçekleşir.

Epilasyonun kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde yok ederken epilasyon bölgesindeki cildin zarar görmesini büyük bir ölçüde önler. Cildinizde yanık oluşma riskini tamamen ortadan kaldırır. Uygulama başlığının uygulama esnasında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirildiği bu patentli in-Motion™ tekniğinde kıl kökü kademeli olarak ısıtılır.

Hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun, herhangi bir ışıkla yapılan epilasyon yöntemi hamileler için uygun değildir.

Sağlık sorununa yol açabileceği kanıtlanmamıştır. Çok düşük seviyelerde ve sık tekrarla uygulanan işlemler, cildi bile en az seviyede tahriş ediyorken, iç organlara ulaşıp herhangi bir sağlık sorunu yaratması muhtemel olamaz.

 

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image