Bu beyan gulingokdeniz.com.tr’nin gizlilik politikasını içerir. gulingokdeniz.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

gulingokdeniz.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, gulingokdeniz.com.tr olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Sözleşme de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, gulingokdeniz.com.tr gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları oluşturulmak üzere irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz ve telefon numaranız) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; randevu almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, randevu ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

Gülin Gökdeniz & Güzellik Galerisi İletişim Bilgileri

Adres: Nalbantoğlu Mah. 2. Bademli Sk. Yükselkardeşler Apt. K:2 D:4 Osmangazi / BURSA

Telefon: (0224) 432 94 99

Mail: info[at]gulingokdeniz.com.tr

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.