iğneli epilasyon bursa

Kıl yok etme teknikleri söz konusu olduğunda ilk akla gelen yöntemlerden birisi iğneli epilasyondur. Çünkü epilasyon türü çok uzun yıllardır uygulanmakta olan bir tekniktir. İğneli epilasyon her tür kıl kökünün ortadan kaldırılmasında iyi sonuçlar vermesi ve çok kullanılmakla birlikte son zamanlarda lazer epilasyonun daha fazla tercih edilmesi sebebiyle lazer epilasyona yanıt vermeyen açık renkli ve ince kılların yok edilmesi amacıyla uygulanır. İğneli epilasyon kıl kökünüze ve deri kök hücrelerinize olan yakıcı etkisiyle kalıcı sonuçlar verir. Bursa da iğneli epilasyon konusunda uzman olan estetik ve güzellik galerimiz bu konuda size ihtiyacınız olan tüm bilgileri memnuniyetle sunar.

İğneli epilasyonun etkili olabilmesi için nasıl uygulandığı çok büyük bir önem taşır. Sterilize edilmiş ince bir iğne yardımıyla kıl köküne girilerek oldukça düşük akımlı elektrikle uyarı yapılması sağlanır.

İğneli epilasyon uygulamasından sonra uygulama yapılan alanda çok az bir şekilde kızarıklık ve kabartı oluşabilir. Birkaç gün süren küçük kabuklanmalar da meydana gelebilir. Epilasyon işinin ehli kişiler tarafından yapılırsa çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ne kadar özen gösterilirse gösterilsin hafif kızarıklıklar oluşması doğaldır.

Tüylerinizin rengi, yoğunluğu, yapısı ve tüylerinin çıkış süresi iğneli epilasyonun kaç seans uygulanacağı konusunda belirleyici olur.

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image