kirpik lifting bursa

Kirpikleri 2-3 ay kadar süreyle kalıcı bir şekilde kaldırma ve kıvırma işlemi olarak özetleyebiliriz. Özellikle düz kirpiklere sahip olan bayanlar bu uygulamayı tercih ediyor. Kirpiklere sürülen bazı solüsyonlar ile uzun süreli kalkıklık ve kıvrıklık elde ediliyor.

Kirpik lifting'i uygulamasında, kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon bir ped yapıştırılır. Sonrasında da ise kirpikler tek tek geri doğru taranarak yapıştırılır. Kısaca en son adımda da kirpiklere keratin yüklemesi ve renk veren bir solüsyon daha sürülerek kirpik lifting'i uygulaması tamamlanır. İşlemin tamamı 45-60 dk arası sürer.

Kirpik lifting'i uygulaması yapan amatör güzellik merkezleri her ne kadar bu işlemin herhangi bir zararı olmadığını söyleseler de, konu göz olduğu için çok dikkatli olmak gerek. Güzellik galerimizde profesyonel bir ortamda bu uygulamayı gerçekleştirmekteyiz.

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Foto Galeri

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image