Bakışlarımızı daha etkili bir hale getirmek ve doğru kaş şekli seçimini yapmak ile mümkündür. Şekil bozukluğundaki en büyük sıkıntı kıllarda seyrelme meydana gelmesidir. Önlem almak içinde kaş vitamini uygulamaları yapılmaktadır. Kaş vitamini uygulaması, kıl köklerinizi güçlendiren vitaminler ve yağların dermapen yardımıyla kaşlarınıza yedirilerek, küsmüş ve işlevselliğini yitirmiş kaş köklerinizi canlandırır.


İkişer haftalık aralıklarla üç ile beş seans olarak uygulanmaktadır. Kaş vitamini uygulamasına başlamadan önce mutlaka ama mutlaka nasıl bir kaş istediğinizi, bunun mümkün olup olamayacağını ve aklınıza takılan soruları sormanız gerekir. Kaş vitamini uygulaması seans başına ortalama 30 dakika sürmektedir. 2 hafta sonrasında tekrar bir uygulama yapılır. Kişinin durumuna göre de seans sıklığı 6 veya 10 hafta sürebilir.

Kaş vitamini işlemi kaş kökü bulunan herkese uygulanabilir. Bir yan etkisi olmadığından, çoğu kişi tarafından tercih edilir. Özellikle kaşında çeşitli sebeplerden dökülmeler olanlar ve seyrek kaşlı kişiler için ideal bir yoldur. Bunun yanı sıra makyaj ile sürekli uğraşmak istemeyen, gür kaş sevenler için etkili  ve harika bir işlem olacaktır.

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image