kalıcı makyaj

En büyük problemlerimizden biri makyaj yaparken harcadığımız zamandır. Yüzümüzde bulunan bir takım asimetrileri gidermek ve makyaj yaparken günlük rutininde harcadığımız zamandan tasarruf etmek amacıyla bu gün bir çoğumuz kalıcı makyaj uygulamalarına yöneliyoruz.
 
Özellikle kaş, eyeliner ve dudak bölgemizde tercih ettiğimiz bir uygulama olup isteğimiz ve yüz şeklimize uygun tasarımın yapılmasıyla doğal bir görünüme sahip olması sağlanır.
 
Ortalama olarak 1 yıl kalıcılığı bulunan bu işlemi yaptırmak isteyenlerin dikkat etmeleri gereken en büyük nokta, sağlık ve hijyen kurallarına uygun ortamlarda ve işinde profesyonel kişiler tarafından uygulanmasıdır.
 
Kalıcı makyaj hataları yüzünden bir çok kişinin kaşları gri veya yeşil renkte görülebiliyor. Yüz simetrisine uygun olmayan kaşlar tasarlanıyor ve bunun nedeni ise kalıcı makyaj uygulamasının bilgili ve uzman eller tarafından yapılmamasıdır.

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image