Led Maske Bir anti-aging uygulamasıdır. Cildimizde meydana gelmiş birçok soruna çözüm olur.

Led Maske Uygulaması

Geliştirilmesine sebebiyet veren durum ise fiziksel görünüme verdiğimiz önem ve fiziksel görünümümüzün her geçen gün stres ve kalitesiz yaşam alışkanlıklarımızla doğru orantılı olarak tahribata uğruyor olmasıdır.

Yapılan klinik çalışmalar esnasında insan sağlığı açısından bir yan etkisinin olmadığı sonucuna da varılmış olması led maskeyi güvenilir hale getirmiş hemde kullanımını yaygınlaştırmıştır.

Led maskenin haftada iki kez kullanılması uygun görülmüş olup her seans için ortalama süre 20 dakikadır.

Led maske sivilce ve akne giderilmesinde, yaşlılığa bağlı oluşan lekelerde, sedef hastalıklarında, ödem ve şişkinlik azaltmakta, eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde,doku yenilenmelerinde ve kan dolaşımını hızlandırmak için uygulanan bir yöntemdir.

Led maskede 4 ana renk bulunmaktadır. Her rengin kullanım alanı farklıdır.

 Mavi Işık:  Hassas ciltlerde yatıştırıcı etki yaratır. Akne giderilmesinde kullanılır.
 Kırmızı Işık:  Hasarlı ciltlerde ve yaşlanmış dokuların yenilenmesinde kullanılır. Cildi şıkılaştırma ve operasyon sonrası şişliklerin giderilmesinde de kullanılmaktadır.
 Sarı Işık:  Ciltteki kırmızı görünümü giderir. Cildin kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek ciltte detoks etkisi yaratır.
 Yeşil Işık:  Karma cilt tipleri için uygundur. Cildi sakinleştirir, hassasiyetini alır, var olan lekeleri ve renk bozulmalarını önler.

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Bize Ulaşın

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

RANDEVU FORMU  

BAKIM RANDEVU FORMU

Form Image